• Sukces w konkursie plastycznym

17.06.2019

Dnia 22 maja 2019r. w Przedszkolu Bocianowo w Żukowie odbyło się rozdanie nagród w III Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi". Laureatką Ogólnopolskiego konkursu plastycznego została uczennica oddziału przedszkolnego AMELIA TOPKA, która zajęła II miejsce.

• Laureat Konkursu Biblijnego

26.04.2019

W eliminacjach III stopnia w Rumi dnia 6.04.19 r. Dawid Machalewski zdobył tytuł Laureata Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego Kard. Augustyna Hlonda. Wśród 110 finalistów konkursów rejonowych, z którymi się zmierzył Dawid wykazał się niezwykłą wiedzą na temat Dziejów Apostolskich. Udało mu się osiągnąć cel. Jest najlepszy z najlepszych. Gratulacje za pracowitość, wytrwałość i poświęcanie się. AL

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Laureat Konkursu Biblijnego.

• Sukcesy na konkursie recytatorskim

23.04.2019

W eliminacjach gminnych konkursu recytatorskiego „Rodnô Mòwa” wzięło udział dziesięciu naszych uczniów. W kategorii przedszkolnej - I miejsce zajęła Katarzyna Rostalska, II m. Nikodem Michałowski wyr. Alicja Wierczyńska, w kat. kl. I-III - I m. Alicja LIberadzka, III m. Hanna Sobkowiak, wyr. Klaudiusz Łagoda. w kat kl. IV-VI - IIIm. Maria Zubko, wyr. Mikołaj Groth, natomiast w kat kl. VII - VIII wyr. Jagoda Buszman. Naszą szkołę na eliminacjach powiatowych 25.04.19 r. reprezentować będą Katarzyna Rostalska i Alicja Liberadzka. Zyczę powodzenia. ep

• Mamy Powiatowego Mistrza

29.03.2019

Daniel Lidzbarski zajął I miejsce w  biegach przełajowych na dystansie 1000m w Powiatowych Igrzyskach w Miechucinie .Tym samym w przyszły piątek w Człuchowie będzie reprezentował Nasz powiat na zawodach wojewódzkich . Serdecznie gratuluję postawy G.Wysocka.

• Igrzyska Młodzieżowe w Żukowie

28.03.2019

Nasza drużyna chłopców w składzie : Daniel Lidzbarski, Szymon Machalewski, Igor Mależ, Przemysław Siewert, Mikołaj Groth, Paweł Zubko, reprezentowała Nasza szkołę w biegach przełajowych 25.03.19r. w Żukowie.  Wszyscy spisali się znakomicie , a Daniel Lidzbarski zajął I miejsce i tym samym 29.03.19r. będzie reprezentował Nas na zawodach powiatowych. Serdecznie wszystkim gratuluje G.Wysocka.

• Sukces w Sejmiku Kaszubskim

24.03.2019

W Wojewódzkim Sejmiku Kaszubskim, który odbył się 23.03.19r. w Luzinie Konrad Łagoda zajął I miejsce, natomiast Dawid Machalewski III miejsce. Zmierzyli się z kilkudziesięcioma uczniami z całych Kaszub. Ich wiedza o Małej Ojczyźnie jest imponująca. Podziękowania dla rodziców Konrada za opiekę nad uczniami. Gratulacje. EP

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sukces w Sejmiku Kaszubskim.

• Szalony mecz w Ergo Arenie.

24.03.2019

Uczniowie uczęszczający na zajęcia z języka kaszubskiego mieli okazję wziąć udział w kaszubskim meczu koszykówki w Ergo Arenie w Gdańsku. Wszyscy ubrali się na czarno-żółto. Przygotowaliśmy również pompony, flagi i transparent. Emocje były wspaniałe. Nasi uczniowie byli najbardziej rozśpiewaną grupą. Podziękowania dla rodziców pani Renaty Podleś, Izabeli Wierczyńskiej i pani Łucji Browarczyk za pomoc w wyjeździe. Kolejny mecz za rok. EP

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szalony mecz w Ergo Arenie..

• Uroczysty Dzień Jedności Kaszubów

24.03.2019

W szkole świętowaliśmy Dzień Jedności Kaszubów. Uczniowie klasy VIII uczący się języka kaszubskiego przygotowali etiudę sceniczną związaną z tym świętem. Wszyscy uczniowie odśpiewali piosenkę „Piãkné Kaszëbë”i "Himn młodich". Całość przyozdobyły czarno-żółte pompony i flagi. Uroczystości towarzyszyła ogromna radość. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny związany z twórczością Jana Trepczyka.  ep

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uroczysty Dzień Jedności Kaszubów.

• Konkurs recytatorski „Rodnô Mòwa”.

24.03.2019

W eliminacjach szkolnych konkursu recytatorskiego "Rodnô Mowa" wzięło udział 18 uczestników w kat-"0"- Im. zajęla Alicja Wierczyńska a Ilm. Katarzyna Rostalska. W kat I-III Im. Alicja Liberadzka, Ilm. Hanna Sobkowiak, III m. Karolina Machalewska i Klaudiusz Łagoda zaś wyr. Eliana Cieszyńska, Wiktoria Groth, Magdalena Kąkol i Karen Sobocińska. Kat kl. IV-VI I m. Mikolaj Groth, Ilm. Maria Zubko, Illm. Viktoria Wierczyńska wyr. Adam Stępski. W kat VII- VIll I m. Selena Niedbala, Il m, Jagoda Buszman. Konkurs pięknie po kaszubsku poprowadzili Martyna Podeś i Kacper Wandtke. Gratuluję wszystkim uczestnikom, ep W jury zasiedli Eugeniusz Pryczkowski, Ewa Jeleń i Łucja Browarczyk. EP

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs recytatorski „Rodnô Mòwa”..

• 8 marca w naszej szkole.

12.03.2019
            8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Nie zabrakło miłego akcentu od Samorządu Uczniowskiego.  Tymon i Dominik elegancko ubrani złożyli wszystkim dziewczynom i Paniom życzenia częstując je cukierkami i wręczając kwiatka. Był to bardzo miły dzień.
            W.S.

• Wojewódzki Konkurs Biblijny

12.03.2019

08.03.2019r. odbył sie etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Holanda w Somoninie.Konkurs przebiegał dwutorowo:konkurs wiedzy i konkurs plastyczny.W konkursie wiedzy Dawid Machalewski z kl.VIII zajął -II   miejsce, a w konkursie plastycznym Karolina Machalewska z kl.I  zajęła  również II miejsce. Do konkursu przystąpił też Karol Łagoda z kl. VIII. Uczniów przygotowała pani Alicja Lubocka.Reszta zdjęć w galerii.

• 10.03.2019

09.03.19r. w Chwaszczynie mimo deszczowej pogody , Nasi uczniowie dzielnie wzięli udział w prologu MKB i powitaniu nadchodzącej wiosny. Wszyscy spisali się znakomicie😊, a w biegu na 600m , całe podium było Nasze : I m Bartłomiej Kozioł , II m Szymon Machalewski , III m Krzysztof  Plichta.W pozostałych biegach też zrobiło się turkusowo na 300 m , I m Adrian Machalewski , II m Karol Łagoda , w biegu na 100m  III  m Karolina Machalewska.Wszystkim zawodnikom i rodzicom serdecznie gratuluję😊.